Jinan Yumuşak Kürk Ürünleri Co., Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Jinan Soft Fur Products Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Moğolca Sheepskin Hug satış için
iyi kalite Moğolca Sheepskin Hug satış için
Müşteri yorumları
Sadece kaliteli yastık! Yün gerçektir, kıvırcıktır. hızlı teslimat. İkinci kez satın alıyorum. En iyisi hizmettir! Hepsi çok tavsiye!

—— Bayan Shirley.

Büyük miktarda moğol kürk halı aldım. İletişim mükemmeldi, posta çok hızlıydı ve halının mükemmel kalitesi var. Şiddetle tavsiye

—— Bayan Diane

Mükemmel! Gerçek koyunsu süper yumuşak ve çok hızlı teslimat. Mükemmel satıcı, aferin

—— Teri Feeney

Çok teşekkürler halı güzel ve yumuşak! Etkilendim ! Gerçekten iyi fiyat. Saç yumuşak ve tüylüdür.

—— Toby Jones

Ben sohbet şimdi

Jinan Soft Fur Products Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Jinan Soft Fur Products Co., Ltd Jinan Soft Fur Products Co., Ltd Jinan Soft Fur Products Co., Ltd Jinan Soft Fur Products Co., Ltd Jinan Soft Fur Products Co., Ltd Jinan Soft Fur Products Co., Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : yumuşak
No. Çalışanları : 200~500
Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 90% - 100%

JINAN SOFT FUR PRODUCTS Co., Ltd profesyonel koyun derisi ve lüks kürk, üretim, satış ve servis üreticisidir. 2003 yılından bu yana SOFT, kürk ürünleri geliştirme ve üretim alanlarında en iyi çabayı göstermiş ve birçok OEM hizmeti yurtdışı ünlü markalar. Mart 2015'te, uluslararası satış departmanı resmen kuruldu, o zamandan beri kendi OEM'lerinden Çin bağımsız markası olarak sözde OEM dağıtıldı. Üretim hattı şimdi: koyun derisi, moğol kürkü, tilki kürkü, tavşan kürkü gibi birçok disiplini kapsıyor. Koyun derisi halı, halı, yastık, yastık, terlik, eldiven, yıkama el bağı, araba temizleme ürünleri, moğol kürk plaka, kilim, yastık, geziler, rakun kürkü, tilki kürkü, tavşan gibi ürünlerimizin 50'den fazla serisi bulunmaktadır. kürk yakalar, giysiler,. Ürünler Amerika, Avrupa, Ortadoğu ve Güneydoğu Asya'ya ihraç edilmiş ve dünyanın dört bir yanından satın alınarak müşterilerin sadık desteğini kazanmışlardır. Yükseltilmiş bir dünya itibarı ile SOFT, bir grup denizaşırı ortak ve Avustralya, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya gibi tüm il ve / veya bölgelerdeki deniz aşırı iştiraklerini çekti.

MBT, "iş sahibi insanları yetiştirmek, gelişime sahip insanları cezbetmek, nedenlerle insanları cezbetmek, sonuca göre insanları değerlendirmek" ve egitimin ve eg˘itimin egemen yönelimi olan yönetim konseptiyle MBT, toplumun ana akımına uyan girisimci bir ekibi yetistiriyor. , sanayiye hizmet etmekte ve ülkeye ve insanlara hizmet etmek.

Gelen AR-GE, kapsamlı satış ve satış sonrası hizmet yönetim sistemi, satış, eğitim, teknik değişim ve bakımın tüm yön ve kalitesinde hizmet sunmak için her zaman hazırdır. Ayrıca OEM iş denizaşırı ajanlar için mevcuttur.

Son 6 yıllık birikim ve gelişme süreci boyunca, SOFT markası, uluslararası ve yerel FUR endüstrisinde iyi bir itibar ve marka bilinci oluşturmuştur. Önümüzdeki beş yılda, alışılmadık ve hızlı bir şekilde gelişmeye kararlıyız. Sürekli yenilik ve yaratımla, KUSUR ÜRÜNLERİMİZİN dünya çapında üretilmesi olarak belirliyoruz. "İlk önce duran kredi, üstün kalite" ilk şirket ilkesidir. Kılavuzumuz "müşteriler için değer yaratmak ve SOFT'un uluslararası markasını oluşturmak için müşteri odaklıdır".

Dünya çapında şirketler yumuşak kürk ürünleriyle sıcak karşılıyor! Sizinle kazan-kazan işbirliği yapmayı umuyoruz.

İletişim bilgileri
Jinan Soft Fur Products Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Grace Luo

Tel: 86-150-64155917

Faks: 86-0531-83184155

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)