Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Müşteri yorumları
Sadece kaliteli yastık! Yün gerçektir, kıvırcıktır. hızlı teslimat. İkinci kez satın alıyorum. En iyisi hizmettir! Hepsi çok tavsiye!

—— Bayan Shirley.

Büyük miktarda moğol kürk halı aldım. İletişim mükemmeldi, posta çok hızlıydı ve halının mükemmel kalitesi var. Şiddetle tavsiye

—— Bayan Diane

Mükemmel! Gerçek koyunsu süper yumuşak ve çok hızlı teslimat. Mükemmel satıcı, aferin

—— Teri Feeney

Çok teşekkürler halı güzel ve yumuşak! Etkilendim ! Gerçekten iyi fiyat. Saç yumuşak ve tüylüdür.

—— Toby Jones

Ben sohbet şimdi

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2 3 4 5
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : yumuşak
No. Çalışanları : 200~500
Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 90% - 100%

 

 

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD. . is a manufacturer of professional sheepskin and luxury fur, production, sales and service Since the foundation in 2003, SOFT has made its best efforts in fur products development and production, along with the OEM service providing many famous brands overseas. profesyonel koyun ve lüks kürk, üretim, satış ve servis üreticisi 2003 yılında kuruluşundan bu yana, SOFT kürk ürünleri geliştirme ve üretim, yurtdışında birçok ünlü marka sağlayan OEM hizmeti ile birlikte en iyi çabalarını yaptı. On March, 2015, international sales department was formally founded, since then, the so-called OEM was dispensed, for its own Chinese independent brand. Mart 2015'te uluslararası satış departmanı resmi olarak kuruldu, o zamandan beri OEM adı verilen OEM, kendi Çin bağımsız markası için dağıtıldı. The production line now covers many disciplines such as: sheepskin, mongolian fur, fox fur, rabbit fur. Üretim hattı şu anda birçok disiplini kapsamaktadır: koyun derisi, moğol kürk, tilki kürkü, tavşan kürkü. Our products include more than 50 series of products, such as: sheepskin rugs, carpets, pillows, cushions, slippers, gloves, wash mitt, car cleaning products, mongolian fur plate, rugs, pillows, trips, raccoon fur, fox fur, rabbit fur collars, garments, . Ürünlerimiz 50'den fazla ürün serisi içerir: koyun derisi kilim, halı, yastık, minder, terlik, eldiven, yıkama eldiveni, araba temizlik ürünleri, moğol kürk plakası, kilim, yastık, geziler, rakun kürk, tilki kürkü, tavşan kürk yaka, giysiler,. The products are purchased all over the world, exported to America, Europe, Middle East and Southeast Asia and have won the customers' loyal support. Ürünler tüm dünyada satın alınmakta, Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'ya ihraç edilmektedir ve müşterilerin sadık desteğini kazanmıştır. The SOFT with a raising global reputation, has attracted a group of overseas partners, and wholly owned overseas subsidiaries in counties and/or areas, such as: AUSTRALIA, UK, CANADA,GERMANY. Küresel bir üne sahip olan SOFT, bir grup denizaşırı ortakları çekti ve tamamen AVRUPA, İngiltere, KANADA, ALMANYA gibi ilçelerde ve / veya bölgelerde denizaşırı iştiraklere sahipti.

 

“İnsanları iş ile yetiştirmek, insanları gelişime çekmek, insanları nedensel olarak birleştirmek, sonuçları sonuçlarla değerlendirmek” ve eğitim ve çalışmanın baskın yönelimi ile MBT, toplumun ana akımına uyan girişimci bir personel yetiştirmiştir. , sektöre hizmet eder, ülkeye ve insanlara hizmet eder.

The up-coming R&D, comprehensive sales and after-sales service management system are always ready to provide you with the all direction and quality services of sales, training, tech-exchange and maintenance. Yaklaşan Ar-Ge, kapsamlı satış ve satış sonrası servis yönetim sistemi, satış, eğitim, teknoloji değişimi ve bakımın tüm yön ve kaliteli hizmetlerini sunmak için her zaman hazırdır. Also the OEM business is available for overseas agents. Ayrıca OEM iş yurtdışı ajanlar için kullanılabilir.

 

Through last six years of accumulation and development, the brand of SOFT has established a good reputation and brand awareness across the FUR industry international and domestic. Son altı yıllık birikim ve gelişim sayesinde, SOFT markası, uluslararası ve yerel FUR endüstrisinde iyi bir üne ve marka bilinirliğine sahiptir. In the next five years, we are determined to develop unconventionally and quickly. Önümüzdeki beş yıl içinde, alışılmadık ve hızlı bir şekilde gelişmeye kararlıyız. With constant innovation and creation, we are set to be the world class manufacture of FUR PRODUCTS. Sürekli yenilik ve yaratımla, KÜRK ÜRÜNLERİNİN dünya standartlarında üretimi olacağız. “Credit standing first, quality supremacy” is the company first principle. “Kredi ilk sırada, kalite üstünlüğü” şirketin ilk prensibidir. Our guideline is “customer-focused, to create value for customers and to build the international brand of SOFT”. Kılavuzumuz “müşteri odaklı, müşteriler için değer yaratmak ve uluslararası SOFT markasını oluşturmak” tır.

Worldwide corporations are warmly welcomed by SOFT FUR PRODUCTS! Dünya çapında şirketler YUMUŞAK KÜRK ÜRÜNLERİ tarafından sıcak karşılandı! Hope to have win-win cooperation with you. Sizinle kazan-kazan işbirliği var umuyoruz.

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: Ms.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)